Najlepsze sposoby na udany długi seks

Jak spokojnie zacząć i za szybko nie skończyć – nasze najlepsze sposoby

Nie wyobrażamy sobie seksu bez gry wstępnej. Nie ma przecież bardziej pobudzającego środka niż gorące pieszczoty, oczekiwanie, bliskość. Mamy swoje sposoby na to, żeby gra wstępna nigdy nie wyglądała tak samo:

• masaż – szczególnie ten z użyciem olejku Energize, bo działa na nas pobudzająco i kojąco jednocześnie;

Olejek jadalny

Olejek jadalny

• zasłonięcie oczu – to nasz sposób na mocniejsze wrażenia. Kiedy wyłączamy zmysł wzroku, pozostałe zmysły odbierają bodźce ze zdwojoną siłą;

• wspólne zakupy – nie, nie chodzi o bieganie po galeriach i przymierzanie tony ciuchów. Żeby nabrać apetytu na igraszki, czasami robimy zakupy w sieci: zamówienie ciekawego gadżetu, pysznego olejku do masażu czy seksownej bielizny pobudza nas do działania. A w oczekiwaniu na przesyłkę lądujemy w łóżku;

• gorące SMSy – o tak, to jest to, co lubimy. Dozowanie napięcia przez kilka godzin powoduje, że gdy już wrócimy z pracy, mamy ochotę rzucić się na siebie i korzystać ze swojej bliskości.

 

Dobry wstęp to jedno, ale pozostaje jeszcze kwestia przedłużenia przyjemności (bo kto nie chciałby, żeby rozkosz trwała jak najdłużej?). I tutaj też mamy już kilka wypróbowanych sposobów. Jednym z nich jest zastosowanie preparatu przedłużającego stosunek (polecamy Lovely Lovers Delay Spray). Wystarczy kilka psiknięć, dwie minutki i gotowe – możemy kochać się do upadłego.

Jednym z naszych ulubionych rozwiązań jest nakładka na penisa Dorcel Power Clit. Nie tylko przedłuża ona nasz seks, ale dostarcza nieziemskich doznań, dzięki wibracjom. Na początku stosowaliśmy tą nakładkę tylko i wyłącznie z czysto technicznych pobudek – żeby móc kochać się dłużej. Teraz używamy jej jako gadżetu urozmaicającego nasze współżycie.

Wiemy z doświadczenia, że w przedłużeniu stosunku pomaga też zmiana tempa. Czasami zwalniamy akcję, innym razem mocno ją przyspieszamy.

 

A Wy jakie macie sposoby na udany seks?

Dodaj komentarz