Pomysły na prezent walentynkowy

Znowu zastanawiasz się jaki prezent zrobić swojej drugiej połowie na Walentynki? Kwiaty i czekoladki są słodkie, ale może w tym roku przydałoby się coś zmienić? Zaskocz ukochaną osobę zmysłową zabawką erotyczną, która jest elegancka i nie „straszy” swoim wyglądem. Jeżeli  masz ochotę na coś nowego w sypialni, zabawka erotyczna zapewne będzie trafionym prezentem i wzbogaci Wasz czas kochania o nowe doświadczenia i doznania…

Odeco Apollo

Odeco Apollo  – Estetycznie wyglądający wibrator króliczek przeznaczony dla Niej. Wykonany  z bezpiecznego dla ciała silikonu, wyposażony w 7 trybów wibracji i podświetlane przyciski, umożliwiające sterowanie gadżetem w ciemnej sypialni.  Wibrator bardzo dobrze sprawdza się podczas pieszczot we dwoje – przede wszystkim podczas gry wstępnej – delikatnie, drażni, masuje i pobudza te okolice kobiecego ciała, które uwielbiają to najbardziej.

kamasutra-weekenderKamasutra Weekender Kit – To super zestaw od Kama Sutra, który zawiera wszystkie niezbędne elementy aby stworzyć  niezapomniany, romantyczny nastrój w domu czy podczas weekendowego wypadu. Estetycznie zapakowane, niewielkie pudełko zawiera olejek jadalny, pobudzający balsam, pyłek miodu wraz z piórkiem a nawet olejek do masażu. Przygotujcie się na wspaniały wieczór z tym niecodziennym zestawem i dostarczcie sobie wzajemnie chwile przyjemności …

Gra erotyczna SohoGra erotyczna Soho –  idealna propozycja, dla par chcących wspólnie spędzić  czas podczas erotycznej gry, która z pewnością Was zaskoczy. Gra składa się z dwóch części, dzięku czemu odpowiednio buduje zmysłową i namiętną atmosferę. Buduje napięcie i pomaga przełamać bariery między kochankami. W grze znajdziecie między innymi opaskę na oczy, wstążki do krępowania rąk i piórko do łaskotania, wszystko to estetycznie zapakowane zapewni Wam wiele chwil wspólnej i nietypowej zabawy.

Oczywiście nasze propozycje nie będą odpowiednie dla każdego, dlatego zachęcamy aby każdy z Was wybrał coś odpowedniego dla siebie, po inspiracje zapraszamy na czaskochania.pl.

 

Odeco Apollo

Dodaj komentarz