Szanowny kochanku,
Kochasz i pragniesz się kochać na wszelkie dostępne sposoby? Wprowadź do swojego życia intymnego małe zmiany, a przekonasz się, że seks nigdy wcześniej nie był aż tak fascynujący! Zatem wstawaj z łóżka i nie czekaj na zachód słońca, by skryć się pod kołdrą i oddawać pieszczotom. Odrobina spontaniczności nikomu nie zaszkodzi, a dreszczyk podniecenia sprawi, że wasz związek będzie czerpał z niego tylko same korzyści.

  1. Mieszkanie jest jak plac zabaw dla dzieci, dlatego kochaj się gdzie popadnie- w kuchni na stole, w pralni na pralce, w łazience pod prysznicem, na podłodze w salonie…
  2. Zmień swoje dotychczasowe zachowanie, uszczypnij w pośladek partnera. Delikatnie go klepnij, a co! Pokaż mu, że jesteś dziki/a i chcesz aby o tym wiedział/a.
  3. Każda pora jest znakomita na seks! Rano obudź się kilka minut wcześniej by móc oddać się porannym igraszkom. Zakradnij się pod prysznic kiedy się kąpie i szczytuj, tak jak nigdy wcześniej!
  4. Nieplanowany wypad za miasto na łono natury, to doskonały pomysł na erotyczne doznania. Pamiętaj by wybierać zaciszne miejsca, by obyło się bez mandatu:)

Jak dostarczyć jeszcze większej dawki emocji:
Podczas stosunku pozwól się pieścić oralnie, zyskasz jeszcze większe podniecenie, a tym samym czas na osiągnięcie orgazmu
Przeklinaj jak masz ochotę, to naprawdę podkręca atmosferę!
Jest pozycja, w której dochodzisz praktycznie na wstępie? Zostaw ją na sam finał! Będzie cudownie!
Dostosuj prędkość! Nie śpiesz się i pamiętaj, że kiedy partnerka jest na dole i obejmuje nogami partnera, może doskonale kontrolować jego ruchy!

Zadania na ten tydzień:
Podaruj siebie w prezencie.
Stwórz karty upominkowe, na których napisz kilka propozycji seksu z Tobą w roli głównej.


Zapisz 4-5 miejsc na kartce, w których pragniesz się kochać i wręcz ją na śniadanie partnerowi.


Złóż partnerowi gorącą obietnicę, wysyłając mu Sms-a w stylu: „Dzisiaj pragnę seksu, ale tylko pod prysznicem” lub „Czekam na Ciebie na kanapie w salonie w samych pończochach…”

Written By

czaskochania.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *